Němčina pro děti
"Chceš se domluvit německy? Chceš zaujmout výbornou výslovností? Spolu to zvládneme!"
Eva Marešová, lektor kroužku
Na kroužku Němčina pro děti se budeme soustředit jak na prohlubování znalostí gramatiky a slovní zásoby, tak především na jejich praktické využití – konverzaci. V gramatice se zaměříme primárně na gramatiku úrovně A2-B1 dle společného evropského referenčního rámce. Co se týče slovní zásoby a konverzace, bude důraz kladen především na oblast každodenního života. Nedílnou součástí komunikace v každém jazyce je ale i správná výslovnost, která se na školách často opomíjí, proto si na prvních hodinách kurzu představíme všechny německé hlásky, které se liší od těch českých a naučíme se je vyslovovat.
Cíl a přínos kroužku:
Účastníci se zbaví ostychu komunikace v cizím jazyce. Zopakují si základní gramatiku a prohloubí ji o další fráze a slovní zásobu. Budou schopni konverzovat na základní témata a hlavně získají k motivaci k dalšímu učení Němčiny.
Informace o lektorovi:
Lektorka je studentkou Univerzity Karlovy, kde studuje dvouobor německý jazyk se zaměřením na vzdělávání a anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání. Oba jazyky ji velmi baví a věnuje se jim i mimo školu.
Základní informace
Kód
130805
Název
Němčina pro děti
Místo konání
Pracoviště Prosek (Měšická 720/2, Praha 9 - Prosek)
Prostor
Zelená klubovna
Hlavní vedoucí
Eva Marešová
Věková skupina
11-15 let
Vybavení na akci
Na hodiny budou děti potřebovat nosit: psací potřeby a eurodesky/pořadač na materiály od lektorky.
V ceně zahrnuto
Odměna lektora, provozní náklady nebo pronájem, materiál, pomůcky, pojištění.
Jiná ujednání
Na kroužek je nutný být žákem min. 5.třídy ZŠ. Kroužek není vhodný pro úplné začátečníky.
Datum zahájení
05.10.2023
Datum ukončení
06.06.2024
Dny konání
ČT 15:30-16:30
Volná místa
Přijímáme náhradníky
1.pololetí
1 500 Kč
2.pololetí
1 500 Kč
Rok
2 000 Kč
Přihlásit online Zpět